Doručujeme každý den včetně víkendů a svátků.

O nás

Na českém trhu nabízíme jedinečný produkt – hotové bufetové sety ve stylových krabičkách. Vychutnejte si jídlo nejen ústy, ale i očima! Naše nabídka obsahuje krabičky s občerstvením včetně zákusků a teplých jídel. Jsme první cateringová služba, kterou si můžete objednat na každý den do kanceláře, domů nebo kamkoliv jinam!

Veškeré občerstvení dodáváme ve speciálních krabičkách. Používají se velmi jednoduše a budou vypadat stylově a harmonicky při každé příležitosti. Vše, co potřebujete k jídlu, bude již připraveno. Nemusíte myslet na nádobí, spotřebiče ani ubrousky. To jistě zjednoduší vaše přípravy a dokonale zapadne do jakékoli atmosféry, a to jak na večírku s přáteli, tak na firemní oslavě.

Nabízíme jednoduché řešení pro navození atmosféry dovolené! Nemusíte chodit do restaurace ani vařit v kuchyni. O vše se postaráme a jídlo vám dovezeme s veškerým náčiním (nádobí, ubrousky) připravené k okamžité konzumaci. A navíc – všechna naše jídla jsou čerstvá a chutná!

Proč nás vybrat?

Naše jídlo je vždy čerstvé, chutné a od lokálních dodavatelů. Veškerá naše menu jsou sestavována profesionálním šéfkuchařem, takže nepoznáte rozdíl mezi naší nabídkou a jídlem z restaurace! Dbáme na kvalitní přepravu našich jídel. Teplá jídla si při převozu uchovávají teplotu díky termosáčkům, takže je nemusíte ohřívat v mikrovlnné troubě.

Zajištění kvality

Jsme držitelem certifikátu HACCP. Staráme se o to, aby veškeré naše služby byly kvalitní, ať už se jedná o naše dodavatele, nebo kuchaře. Veškeré jídlo, které uvidíte na talíři, pochází z Česka, a vaše menu bude sestaveno týmem profesionálních kuchařů a výživových specialistů. Protože nás zajímá váš názor, necháváme vás ohodnotit naše služby.

Dodatečný servis

Pokud plánujete velkou událost, chcete si ji plně užít a nechcete se nechat rozptylovat organizačními problémy, jsme připraveni poskytnout kompletní servis, který bude zahrnovat:

  • konzultace a osobní setkání k projednání nadcházejícího projektu;
  • výzdoba prostoru (nádobí, nábytek, ubrusy, floristika);
  • pozorný a přátelský servis (kuchaři a číšníci).

Je jen na vás, pro jaké vybavení akce se rozhodnete. Jsme ochotni vyjít vstříc vašim potřebám. Zaručujeme kvalitu všech poskytovaných služeb bez ohledu na množství. Jsme schopni zajistit jak raut pro 100 a více osob, tak i box s lahodnou večeří pro romantický večer ve dvou.

Všechny naše služby si můžete objednat přímo na našich webových stránkách. Máte-li jakékoli dotazy, můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 222 744 130. Naši zaměstnanci vám rádi pomohou s výběrem a řešením jakýchkoli problémů. Budeme se na vás těšit!

Provozní doba: Po-Ne 07.00-21.00. Doručujeme každý den včetně víkendů a svátků.